fbpx

Matura nadciąga! Przygotuj się!

 

→ Chcesz dokładnie wiedzieć o co chodzi w każdym zadaniu maturalnym, tak żeby nic Cię nie zaskoczyło?

→ Chcesz poszerzyć zasób słownictwa, żeby swobodnie wypowiedzieć się na każdy temat i zabłysnąć przed komisją egzaminacyjną?

→ Chcesz nauczyć się poprawnej wymowy, żeby nie odjęli Ci żadnego punktu na maturze ustnej?

→ Chcesz przećwiczyć strategie rozwiązywania zadań maturalnych z czytania i słuchania, tak żeby z łatwością „rozpykać” je na egzaminie?

→ Chcesz poznać wreszcie o co chodzi w gramatyce i jak „ugryźć” zadania ze znajomości środków językowych?

→ Chcesz nauczyć się tworzyć logiczne i poprawne wypowiedzi pisemne?

→ Chcesz należeć do grupy osób, które zaliczą maturę z języka z super wynikiem?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, to mamy dla Ciebie super ofertę.

Zapisz się koniecznie na jeden z naszych kursów maturalnych – Matura Pisemna, Matura Ustna lub Matura Mix (ustna i pisemna w jednym), a my sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces przygotowania do egzaminu z języka angielskiego.

Kursy, które dla Ciebie przygotowaliśmy są mega komfortowe, ponieważ uczysz się w bardzo małej grupie 2-4 osób! Możesz zapisać się razem z przyjaciółmi, żeby wspierać się nawzajem i dodatkowo motywować między zajęciami.

Pamiętaj, że oprócz tradycyjnego kursu, będziesz miał możliwość dołączenia do tajnej grupy na Facebooku, gdzie będziemy dla Ciebie zamieszczać dodatkowe treści, porady i ćwiczenia maturalne.

Nie czekaj! Czas i tak ucieknie, a matura zbliża się wielkimi krokami! Wyobraź sobie, że w maju 2020 będziesz szedł na egzamin wyluzowany i pewny siebie, z ogromną dawką wiedzy, podczas gdy inni będą szykować amulety na szczęście lub modlić się o magiczne 30% 🙂

Dla osób, które zapiszą się na kurs do końca października mamy 10% zniżki!

Remember! Matura is coming! Chyba nie chcesz usłyszeć na egzaminie „You know nothing, Janek” 😉

Zadzwoń teraz +48 604 10 25 25, napisz do nas enco@enco.edu.pl lub wejdź na nasz fanpage i wyślij wiadomość przez Messengera https://www.facebook.com/enco.kursy

 

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych