fbpx

Wysoki wynik z egzaminu ósmoklasisty to priorytet, żeby dostać się do dobrej szkoły średniej!

➡ Jeśli chcesz podejść do egzaminu nie stresując się o wyniki, to już dzisiaj zapisz się na jeden z naszych kursów.
➡ Profesjonalny lektor przeprowadzi Cię przez ten rok pomagając opanować język angielski na takim poziomie, żebyś poszedł na egzamin pewny swojej wiedzy!
➡ Kursy prowadzone są w komfortowych warunkach, bez nudnych szkolnych ławek 🙂
➡ Zajęcia prowadzimy w bardzo małych grupach, co zapewnia lepsze efekty i mniej stresu.
➡ Możemy utworzyć mini grupę tylko dla Ciebie i Twoich znajomych, żeby jeszcze bardziej zmniejszyć stres oraz zwiększyć motywację do nauki.

Zadzwoń lub napisz i zarezerwuj miejsce zanim będzie za późno (naprawdę mamy małe grupy, więc kto pierwszy ten lepszy:)

Tel: +48 604 10 25 25; E-mail: enco@enco.edu.pl

Zapraszamy!