Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /home/platne/serwer118136/public_html/enco.edu.pl/wp-content/plugins/nextgen-gallery/src/Util/Installer.php on line 125
O NAS - ENCO - elitarna szkoła języków obcych. Zajęcia odbywają się w małych grupach lub indywidualnie.

Enco szkoła językowa

ENCO to na rynku edukacyjnym języków obcych wyjątkowy projekt dla wymagających klientów, których celem jest stopniowe, lecz efektywne opanowanie języka obcego i których oczekiwania wybiegają ponad tradycyjne kursy językowe.

ENCO to kameralna szkoła dla osób, które jednocześnie cenią sobie komfort nauki i pragną czerpać przyjemność z komunikacji w języku obcym. Specjalnie dla nich stworzyliśmy ofertę zajęć w bardzo małych grupach ćwiczeniowych.

Mamy nadzieję, że nauka języka z profesjonalistami, w miłej atmosferze, przy filiżance kawy lub herbaty przypadnie Państwu do gustu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ENCO.

Magdalena Szudkowska
właściciel ENCO, trener języka angielskiego